Bulgarian k-pop roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vkook / Teach me about love

2 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Kim Taehyung Нед Окт 04, 2015 11:39 am

*Изобщо бе забравил, че му нямаш телефона. Наистина беше разсеян, особено заради преди малко. Все още лицето му бе леко червено, но опитваше да се сдържда* Д-довиждане! *Опита да звучи сериозно. Натизна дружката, врата се заключваше когато се затваряше, а това не го знаеше, погледна те, като се усмихна глупаво* К-как да отворя?
Kim Taehyung
Kim Taehyung
Човек
Човек

Брой мнения : 54
Join date : 22.09.2015
Age : 28
Местожителство : Корея, Сеул.

Върнете се в началото Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Jeon_Jungkook Нед Окт 04, 2015 11:45 am

*Изгледа те нелепо и ти отвори, но преди да излезеш те спря* Първо: Нямам телефона ти и второ: Наистина се държиш нелепо, осъзнай се... да не си си ударил главата? От друга планета ли идваш? Сериозно, вземи се в ръце, лицето ти е червено като домат. *Изгледа те накриво, наистина беше пресилена реакция, Кук те целуна но точно в момента се държеше нормално, все пак бе просто целувка и нищо повече*
Jeon_Jungkook
Jeon_Jungkook
Дух
Дух

Брой мнения : 88
Join date : 19.09.2015
Age : 26
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Kim Taehyung Нед Окт 04, 2015 11:48 am

*Това го издразни още повече. Изръмжа, но след минута се поуспокои. Извад ителефона си и намери номерът си, като подаде телефона си към теб, за да го видиш. Замисли се над думите ти, беше раздразнен. Опита да се стегне, наистина се държеше глупаво и това бе поради твоя вина. Ако беше момиче, щеше да реагира можеби по-различно, но за първи път, момче го целуваше.*
Kim Taehyung
Kim Taehyung
Човек
Човек

Брой мнения : 54
Join date : 22.09.2015
Age : 28
Местожителство : Корея, Сеул.

Върнете се в началото Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Jeon_Jungkook Нед Окт 04, 2015 11:59 am

*Въведе телефонния ти номер в телефона си и въздъхна, изчака да излезеш и затвори вратата след теб. Днес нямаше никакви планове, щеше да си стои вкъщи, макар да беше известен в училище като плeйбой, нямаше истински приятели или хора с които да излиза. Всъщност доста често през уикендите оставаше сам в дома си, Кук беше затворен в себе си младеж.*
Jeon_Jungkook
Jeon_Jungkook
Дух
Дух

Брой мнения : 88
Join date : 19.09.2015
Age : 26
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Kim Taehyung Нед Окт 11, 2015 11:24 am

*Тръгна към домът си. Все още беше шокиран, но опитваше да не мисли за това. Просто реши да се прибере и да си изкара уикенда. Не след дълго се прибра в апартамента си. Съби се и му присветна, че си бе забравил якето, когато се опитваше да те стопли. Въздъхна тихо и влезе на вътре, като се отпусна на дивана*
Kim Taehyung
Kim Taehyung
Човек
Човек

Брой мнения : 54
Join date : 22.09.2015
Age : 28
Местожителство : Корея, Сеул.

Върнете се в началото Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Jeon_Jungkook Нед Окт 11, 2015 11:36 am

*Седна на дивана и се облегна, намествайки се, взе дистанционното и започна да превключва каналите. Беше му скучно, но може да се каже че беше свикнал, нямаше приятели, нямаше кой да го покани да излезе или с кого да сподели. Всеки уикенд преминаваше по този начин, самотно*
Jeon_Jungkook
Jeon_Jungkook
Дух
Дух

Брой мнения : 88
Join date : 19.09.2015
Age : 26
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Vkook / Teach me about love - Page 5 Empty Re: Vkook / Teach me about love

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите