Bulgarian k-pop roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Роуплей ( Make me love you )

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Ludeer Вто Сеп 22, 2015 2:17 pm

Тц.. * Издразни се и те последва. Хвана слушалките ти, дръпна ги и ги взе.* Не... Но поне можеш да кажеш „ Здравей" или поне ... „ Как си? " * Погледна пътя и се намръщи. Мразеше да те засича и не знаеше защо изобщо те последва.* Не са ли те учили на обноски, шампионе? * реши малко да те подразни. Обичаше да го прави постоянно. Харесваше реакциите ти.*
Ludeer
Ludeer
Човек
Човек

Брой мнения : 24
Join date : 16.09.2015
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by sehunnie159 Вто Сеп 22, 2015 2:46 pm

*Проследява с очите си действието ти и леко прехапва устна, понеже започна да го дразниш, но не показа емоция* Не мисля, че има смисъл да те питам. *засмива се и прехвърля ръка през рамото ти и се засмива, като те поглежда* Загубеняче, имам ги, но твойте са излетяли някъде. *разроши косата ти и отави ръката на рамото ти*
sehunnie159
sehunnie159
Човек
Човек

Брой мнения : 20
Join date : 19.09.2015
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Ludeer Вто Сеп 22, 2015 2:57 pm

* Скръцна със зъби и те погледна ядосано. Веднага оправи косата си и отново премести погледа си напред.* Първо не съм загубеняк. Аз не съм ти. И второ не ме докосвай, ако не искаш да умираш. Задръж си ръчичките в джобовете и определено не ми пипай косата, идиот такъв.* Беше много издразнен, но се стараеше да го прикрива. Нямаше търпение да се прибере вкъщи. Лазеше му по нервите още от първия ден, в който се срещнахте.*
Ludeer
Ludeer
Човек
Човек

Брой мнения : 24
Join date : 16.09.2015
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by sehunnie159 Вто Сеп 22, 2015 3:08 pm

*Започна да се смее и захапа устните си за да не издаде напиращия му смях. Погали те по бузата и свали ръката си* Добре, зверче. Полека. *Чудеше се защо въобще ходи в тази посока, а не заобиколи и да се прибере. Въпреки, че имаше още един час му беше писнало. Винаги си тръгваше по-рано от училище.* Без каприци и нервички. Цикъла те е хванал вече.
sehunnie159
sehunnie159
Човек
Човек

Брой мнения : 20
Join date : 19.09.2015
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Ludeer Вто Сеп 22, 2015 3:19 pm

* Когато го докосна по бузата и каза това, се издразни до краен предел. Имаше чувството, че вените му всеки момент ще изскочат. Погледна те още по- ядосано и от преди.* Какъв цикъл те гони бе? Ти май обичаш да ми тровиш нервичките, а? И казах ли ти да не ме пипаш? * Стисна ръцете си в юмрук, но после се успокои и сложи ръцете си в джобовете на дънките си. Нервираше се, само когато си помисли за теб. Не че някога си е мислил.... *
Ludeer
Ludeer
Човек
Човек

Брой мнения : 24
Join date : 16.09.2015
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by sehunnie159 Пет Сеп 25, 2015 8:44 pm

*Извъртя главата си настрани оглеждайки се. Зачуди се в коя посока да тръгне, като игнорира думите ти. Обърна се и тръгва в една от посоки, като не след дълго заобиколи един магази и се загледа нанякъде. Извади телефона си, отключи го и набра номер, но без отговор след което го прибра в джоба си. Издиша дълбоко и прехапа устна.*
sehunnie159
sehunnie159
Човек
Човек

Брой мнения : 20
Join date : 19.09.2015
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Ludeer Пет Сеп 25, 2015 8:56 pm

* Не ти обърна внимание и продължи напред. Не искаше да има нищо общо с теб. След малко вече беше пред къщата си и отключи вратата. За негово щастие живееше близо. Влезе вътре, като съвсем забрави за теб. Качи се на втория етаж, като пропусна да яде и веднага се просна пред компютъра.*
Ludeer
Ludeer
Човек
Човек

Брой мнения : 24
Join date : 16.09.2015
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by sehunnie159 Пет Сеп 25, 2015 9:48 pm

*Понеже пътя му не беше много кратък, ходеше бавно. Не си даваше никакъв зор да бърза. Отби се до супермаркета и напазарува необходимите неща, след тоа тръгна към дома си. Когато се прибра остави покупките в кухнята на барплота, отиде в стаята си и се хвърли на леглото, като вдиша дълбоко от завивката. Обърна се по корем и мина с ръка през лицето си*
sehunnie159
sehunnie159
Човек
Човек

Брой мнения : 20
Join date : 19.09.2015
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Ludeer Пет Сеп 25, 2015 9:53 pm

* Работеше на него или по- скоро играеше с часове. Не се усети, кога стана вечер и най- сетне реши да стане от него. Огледа се наоколо, а коремчето му започна да къркори. Реши, че е крайно време да се навечеря. Слезе в кухнята и отвори хладилника. Извади пица от предишния ден и я изяде на бързо. Не му се занимаваше да ходи до магазина. Качи се отново в стаята си и легна на леглото, като се зави. Свали всичките си дрехи, защото обичаше да спи чисто гол и ги хвърли от леглото.*
Ludeer
Ludeer
Човек
Човек

Брой мнения : 24
Join date : 16.09.2015
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by sehunnie159 Съб Сеп 26, 2015 4:48 pm

*Взе лаптопа си и го сложи върху колената си. Игрите му бяха по-интересни, от самия интернет. Игра няколко часа, а след това го бутна настрани. Явно бе станало време за вечеря. Предпочиташе да не яде. Отиде в хола и се изглегна на дивана пускайки си телевизора. Намести възглавницата си, така че да му е удобно. Даваха някаква сапунка, по учудване, реши да я остави.*
sehunnie159
sehunnie159
Човек
Човек

Брой мнения : 20
Join date : 19.09.2015
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Ludeer Съб Сеп 26, 2015 5:36 pm

* Заспа след малко. Не искаше да ходи на училище утре. Щеше да му е страшно скучно. Не се случваше нищо толкова интересно в него. Нито пък щеше да е по- различен ден. Всеки път едно и също- става, отива на училище, заяжда се с теб, умира от скука, прибира се и ляга да спи. И все пак поне си говореше с някой. Не се усети кога стана сутрин. Изправи се в седнало положение, разтърка очите си и се огледа.*
Ludeer
Ludeer
Човек
Човек

Брой мнения : 24
Join date : 16.09.2015
Age : 34

Върнете се в началото Go down

Роуплей ( Make me love you ) - Page 2 Empty Re: Роуплей ( Make me love you )

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите