Bulgarian k-pop roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hate and Honey

2 posters

Go down

Hate and Honey Empty Hate and Honey

Писане by chenjong Пон Сеп 28, 2015 12:26 am

Чен е обикновен хирург без никакви задръжки, човек живеещ нощ за нощ. Хани е студентка първи курс, която има мечта да стане най-добрата сладкарка в цяла Корея, която живее ден за ден. Една нощ живота и на двамата се преобръща, когато се срещат на някакво рандъм парти, започвайки да си влияят противоположно един на друг, правейки доста груби неща заедно. След тази среща двамата не помнят нищо, само че се мразят. Втората им среща обаче променя живота им, преобръщайки го напълно. Дали ще започнат да прехвърчат искри между двамата? Това зависи само от тях.

chenjong
chenjong
Човек
Човек

Брой мнения : 5
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by chenjong Пон Сеп 28, 2015 12:49 am

*Петък вечер, работата приключи и вече беше крайно време да се прибирам. Следваха два почивни дни, а и тази вечер ще се ходи на парти. Следователно бях положително настроен да се отпусна. Исках да релаксирам и ето, имах шанс за това. Правеше ми се секс.. див, луд секс. Не бях се чукал с женска от поне два месеца. Тая скапана работа ме убиваше, но нали трябва да си изкарвам парите.. Обичах нощния живот. Това ми беше нещо като хоби. Ходех на партита доста често, напивах се, живеех си живота. Какво по сладко от вкуса на алкохола? Захвърлих бялата престилка, както и нормалното за един интелигентен човек, поведение. Изляза ли от болницата ставам коренно различен. Е, все пак съм млад, живее ми се. Прибрах се у дома и си взех един хубав, топъл душ. Живеех сам в един доста голям и луксозен апартамент. Не, че се хваля, но имам доста високи доходи, кола, апартамент. Абе изобщо, аз съм мъж мечта за много жени. След като се изкъпах отидох в стаята си и извадих едни дънки и едно хубаво потниче, както и кожено яке. Обичах да се нося със стил, но и същевременно по-спортно. Пъхнах телефончето си в джоба на якето си и тръгнах към партито, което щеше да е в дома на един приятел на Бекхьон, който пък ми беше колега в болницата, както и най-добър приятел.*
chenjong
chenjong
Човек
Човек

Брой мнения : 5
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by hani_exid Пон Сеп 28, 2015 1:06 am

*Очакваше с нетърпение да чуе звънеца, да грабне нещата и да си тръгне от университета, но ето, случи се. Събра багажа си и бързо отлетя извън сградата. Пътък вечер, не желаеше да го пропилее ей така. Трябваше ѝ да разпусне, релакс. Мечтата ѝ бе да стане сладкарка, за това я следваше. Обичаше да готви, но също и да пее. Беше доста добра в това. Не обичаше пиенето, но когато се налагаше, пиеше качествено. Гледаше по-рядко да ги прави, но бе неизбежно.. Живееше в не много голям апартамент. Двустаен, беше ѝ достатъчен на момиче с малко кученце, но бе доста удобен. Тази вечер реши да релаксира с няколко питиета. *
hani_exid
hani_exid
Човек
Човек

Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by chenjong Пон Сеп 28, 2015 1:20 am

Живота ми, Беки ще отмине в три неща. Работа, партита и жени за по една нощ. *говорех си с Бек, който моментално след като видя гаджето си забрави, че съществувам. Не, че ми пукаше особено, че ме пренебрегна. Огледах се наоколо, обстановката беше типичната за едно "нормално" парти, като това. Мацки се разхождаха по бански около басейна, "влюбени" се обарваха и се целуваха. "Ей, хора, още е едва 9, а вие сте вече пияни.." мислех си, но.. тия новобогаташчета си мислеха, че партито е за да се напиеш и да се изчукаш с някой. Не, че не е, но това е друга тема. Тръгнах право напред за да си взема чашка бяло вино, обичах да смесвам алкохола. Само така се отпусках истински. Понякога се чудех дали да не шмъркам, но за един лекар, това е неприлично, а и не исках да се тровя и да ставам наркоман. Живееше ми се.*
chenjong
chenjong
Човек
Човек

Брой мнения : 5
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by hani_exid Пон Сеп 28, 2015 12:10 pm

*Беше пред партито с прятелката си Бора.* Как изглеждам?.. Дано този път имам късмет с някое момче. *засмяха се, а след това Бора изчезна някъде в тълпата. С тази рокля нямаше как да не се разпознае някъде. Хани беше жадна и се отправи към виното. През пътя си огледаше хората. Имаше доста, които се натискаха. Нямаше ли празни стаи за тях? Стигна мсичката и взе една чашка. Огледа дали има свободни места, имаше свободни при Бек, за това се запъти и се настани удобно, докато бавно отпиваше от виното.*
hani_exid
hani_exid
Човек
Човек

Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by chenjong Пон Сеп 28, 2015 12:28 pm

*Застана до масата с виното и си взе една чаша, като я приближи първо до носа си и помириса алкохола. Забеляза някакво момиче да приближава и да си взема вино от там. Загледа се в деколтето на роклята и, а след това проследи с поглед на къде отива.* Барабанче само за мен, само за мен.. *Чен започна да си тананика, след като си постави за цел да се запознае с това момиче. Тя пък отиде при Бек и това го удовлетвори по доста приятен начин. Изпи си виното на един дъх и остави чашата, запретна ръкавите на якето си и отиде при Бекхьон.* Е, Беки, това парти е пълна трагедия. *Заприказва се, правейки се, че не забелязва момичето. В един момент обърна погледа си към нея и отново очите му застанаха на деколтето и. Подаде ръката си и се усмихна.* Охо, кое е това прекрасно момиче? Чен, приятно ми е.
chenjong
chenjong
Човек
Човек

Брой мнения : 5
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by hani_exid Пон Сеп 28, 2015 1:24 pm

*Започна да говори с Бекхьон, но на малко по-висок тон. Отпи он чашата и я постави на масата. Забеляза момчето и бавно се облиза.* Ммм, секси. *помисли си и се усмихна. Огледа го и седна малко по-навътре. Хвана ръкат ти и повдигна очите си към твойте.* Аз съм Хани. Приятно ми е, Чен. *Наблегна повече на последните си думи и се вгледа в очите ти, след това пусна ръката ти и хвана чашата с виното.*
hani_exid
hani_exid
Човек
Човек

Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by chenjong Сря Окт 14, 2015 12:31 am

*Когато погледа ти беше срещу неговия потрепна леко. По цялото му тяло избиха мънички тръпчици, които леко го възбудиха. Отмести погледа си в страни и седна на едно столче, заглеждайки всяка една мацка, която минаваше покрай него. Усмихваше се самодоволно, винаги щом погледа му се спираше на Хани. Отпи една глътка вино, при това доста голяма. Изведнъж някой седна до него и той извъртя главата си така че да види кой се е настанил на столчето до неговото. Подсмихна се когато разбра кой е и си взе една бутилка уиски, наливайки си в чашата, смесвайки го с виното.*
chenjong
chenjong
Човек
Човек

Брой мнения : 5
Join date : 26.09.2015
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Hate and Honey Empty Re: Hate and Honey

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите